Ledning, kommunikation och ekonomi

Larz_Ignberg_k.jpg

Larz Ignberg

Processledare

070 568 04 80

larz.ignberg@triplesteelix.se
180110 triple steelix foto henrik hansson

Tiina Ohlsson

Biträdande processledare

070 653 98 63

tiina.ohlsson@triplesteelix.se
Swe - Medarbetare - ctl00_cph1_dcMain_po_60_dc60_pg1460_contactImg

Carolyn Stanley

Kommunikatör

070 575 68 55

carolyn.stanley@triplesteelix.se
Swe - Medarbetare - ctl00_cph1_dcMain_po_60_dc60_pg1461_contactImg

Petra Karlsson

Controller

070 565 67 40

petra.karlsson@triplesteelix.se
Erik_Sebell_k.jpg

Erik Sebell

Controller SME

070 559 97 75

erik.sebell@triplesteelix.se

Projektledare

180112 triple steelix foto hasse eriksson

Nicklas Tarantino

Resurseffektivitet

070 200 75 78

nicklas.tarantino@triplesteelix.se
180110 triple steelix foto henrik hansson

Gert Westergren

Offshore och samverkan HDa

070 220 71 54

gert.westergren@triplesteelix.se
180110 triple steelix foto henrik hansson

Ulf Borbos

KATIS och affärsutveckling

070 537 31 0

ulf.borbos@triplesteelix.se
Inge_Nilsson_k.jpg

Inge Nilsson

Industritjänster IUC Dalarna

070 325 79 82

inge.nilsson@iuc.se
Patrick_Olsson_kn.jpg

Patrick Olsson

Långsiktig hållbarhet

070 314 13 55

patrick.olsson@triplesteelix.se
180110 triple steelix foto henrik hansson

Elisabeth Dahlstedt

Strategisk Internationell marknadsorientering SME

070 322 3799

elisabeth.dahlstedt@triplesteelix.se
Bosse_Lilja_k.jpg

Bosse Lilja

Leverantörsutveckling service IUC Dalarna

070 345 04 91

bosse.lilja@iucdalarna.se
Swe - Medarbetare - ctl00_cph1_dcMain_po_61_dc61_pg1465_contactImg

Stuart Pledger

Expert Cirkulär ekonomi

070 525 16 05

stuart.pledger@triplesteelix.se