Triple Steelix - Kontakta oss

Besöksadress:
Triple Steelix
Röda Vägen 3,
Högskolan Dalarna
Borlänge
Postadress:
Triple Steelix
Box 818
781 28 Borlänge
Faktureringsadress:
Jernkontoret/Triple Steelix
FE 138
838 80 Frösön
  

Här hittar du oss!       

 

Verksamhetens ledare

HTSC-7_1.jpg

  Jan Andersson
  Processledare Triple Steelix 2.0

  Mobil: 076 800 77 33
  jan.andersson@triplesteelix.se

   

Kommunikation och administration

DSC_0820.JPG

  Jenny Danielsson
  Controller

  Mobil: 070 565 67 40
  jenny.danielsson@triplesteelix.se

   

Carolyn_Stanley_-_TS2_kommunikation.jpg


  Carolyn Stanley
  Kommunikatör

  Mobil: 070  575 68 55
  carolyn.stanley@triplesteelix.se


   

Utvecklingschefer och ledning

Larz_Ignberg.png

Värdekedjan

Larz Ignberg
Projektledning Triple Steelix 2.0

Mobil: 070 568 04 80
larz.ignberg@triplesteelix.se

 

Nicklas_Tarantino.png

Resurseffektivitet

Nicklas Tarantino
Projektledning Triple Steelix 2.0

Mobil: 070 200 75 78
nicklas.tarantino@triplesteelix.se

 
  Nicklas_Tarantino.png

Gert Westergren
Projektledning Triple Steelix 2.0

Mobil: 070 220 71 54
gert.westergren@triplesteelix.se

   
IngeNilsson.jpg

Industritjänster

Inge Nilsson

Mobil: 070 325 79 82
inge.nilsson@triplesteelix.se


Långsiktig hållbarhet

Patrick Olsson
Projektledning Triple Steelix 2.0
Clean Production Center

Mobil: 070 314 13 55
patrick.olsson@triplesteelix.se

 

Elisabeth_Dahlstedt.png

Attraktivitet och Kompetensutveckling

Elisabeth Dahlstedt
Projektledning Triple Steelix 2.0

Mobil: 070 322 3799
elisabeth.dahlstedt@triplesteelix.se

   

Stabsfunktioner och samordning

Bosse.jpg

Leverantörsutveckling service

Bosse Lilja
Projektledare Triple Steelix 2.0 – IUC Dalarna

Mobil: 070 345 04 91
bosse.lilja@iucdalarna.se

 

 KjellGrundstrom02.jpg

Kommersialisering och riskkapital

Kjell Grundström
Projektledare Triple Steelix 2.0 – IUC Dalarna

Mobil: 070 575 64 89
kjell.grundstrom@triplesteelix.se